У даному розділі сайту пропоную Вам ознайомитися з послугами, які надаються нотаріусом. Тут Ви можете знайти перелік документів для нотаріального посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомості, довіреностей, оформлення спадщини та для вчинення інших нотаріальних дій.

Також слід зазначити, що з 01 січня 2013 року юридичні дії, які пов’язані з купівлею-продажем нерухомості (квартири, будинку, земельної ділянки) на вторинному ринку, здійснюють нотаріуси. Процес державної реєстрації прав власності на нерухоме майно нотаріус зобов’язаний здійснювати на протязі одного робочого дня. Відповідно попередня підготовка документів є дуже важливим етапом у здійсненні юридичних дій по купівлі-продажу нерухомого майна. Відповідно чим швидше клієнт збере необхідний пакет документів, тим швидше нотаріус зможе нотаріально посвідчити відчуження або дарування нерухомого майна. Тому Вам слід уважно переглянути перелік документів і при виникненні питань звернутись до нотаріуса для уточнення всіх нюансів.

Хочу звернути Вашу увагу також на те, що для вчинення будь-яких нотаріальних дій, клієнту необхідно надати нотаріусу оригінали всіх документів.

Послуги які надає приватний нотаріус у м. Львів: